Karjera

Apie „Rokiškio Mėsinė“

ISTORIJA

ROKIŠKIO MĖSINĖ puoselėja lietuviško paveldo tradicijas. Tai vienintelė mėsos perdirbimo įmonė Rokiškio rajone, Lietuvos šiaurės rytuose, savo ištakas siejanti su pirmąja šiame rajone skerdykla, kuri buvo įkurta 1923 m. šalia Rokiškio dvaro. Šiandien iš šio dvaro į įmonę galima patekti nuostabia Ąžuolų alėja, kuri nuo senų laikų buvo laikoma „Pirklių keliu“.


UAB „DAIVIDA“ yra mėsos gamybos ir perdirbimo įmonė, savo veiklą pradėjusi 1996 m. 2012 m. įmonė atnaujino savo verslo strategiją, sukūrė naują prekės ženklą ROKIŠKIO MĖSINĖ ir pradėjo intensyviai dirbti su didžiaisiais prekybos tinklais.

ŠIANDIEN

Įmonės misija

  • Technologiškai modernėjant, išlaikyti Lietuvos paveldo tradicijas
  • Gerinti gyvenimo kokybę – gaminti kuo natūralesnius, savo maistine verte naudingesnius bei skanius gaminius
 

Asortimentas
Įmonė gali pasiūlyti platų aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančių produktų asortimentą. Atsižvelgiant į rinkos poreikius, produkcijos asortimentas nuolat papildomas naujais gaminiais. ROKIŠKIO MĖSINĖ nuo pat įsikūrimo gamina tradicinius, Aukštaitijos kraštui būdingus mėsos gaminius – Lietuvos tautiniu paveldu pripažintą šaltai rūkytą Rokiškio skilandį, Rokiškio šaltai rūkytus bei sūdytus lašinius. Produktai gaminami pagal senuosius gamybos receptus, rūkymui iki šiol naudojama kaimiška rūkykla. Todėl mėsos produktai turi atpažįstamą išskirtinį skonį bei aromatą.

Pardavimai: namų rinka ir eksportas
ROKIŠKIO MĖSINĖS pardavimų apimtys nuo 2018 m. iki 2020 m. augo 34 % ir sudarė 11,73 mln. EUR. Aukščiausi kokybės standartai bei maksimalus dėmesys klientams ir koncentravimasis į vartotojų poreikius padėjo įmonei įsitvirtinti net tik Lietuvos rinkoje, bet ir už jos ribų. UAB „DAIVIDA“ savo produktus eksportuoja į Airiją, Čekiją, Didžiają Britaniją, Ispaniją Daniją, Rumuniją, Švediją, Vokietiją, Lenkiją, Latviją, Estiją. Įmonės eksportas sudaro apie 15 % nuo visos pagamintos produkcijos. Kasmet didėjančios eksportuojamos produkcijos apimtys rodo, kad ROKIŠKIO MĖSINĖS ženklu pažymėta produkcija įvertinta ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių vartotojų.

Siųsti paklausimą

EAN KODAS
EAN CODE
КОД EAN
1234567890123
VAKUUMINĖ
VACUUM
ВАКУУМНАЯ
GALIOJIMO LAIKAS
SHELF LIFE
GALIOJIMAS RUS
25
DIENOS(-Ų)
DAYS
ДНЕЙ
I RŪŠIS / I CLASS / I COPT