Karjera

Rokiškio Mėsinė

PREKĖS ŽENKLAS

Prekės ženklas ROKIŠKIO MĖSINĖ buvo sukurtas 2012 m. Vienas pagrindinių jo grafikos elementų yra žymus Rokiškio dvaras, nes pirmoji skerdykla Rokiškyje buvo įkurta 1923 m. būtent artimoje Rokiškio dvaro kaimynystėje. Šiandien iš šio dvaro į įmonę galima patekti nuostabia Ąžuolų alėja, kuri nuo senų laikų buvo laikoma „Pirklių keliu“. ROKIŠKIO MĖSINĖS mėsos produktai turi atpažįstamą išskirtinį skonį bei aromatą. Pagrindinės ROKIŠKIO MĖSINĖS vertybės – gilios gamybos tradicijos, profesionalus ir kruopštus rankų darbas, gaminių kokybė, natūralumas bei šviežumas.


Atsižvelgiant į rinkos pokyčius ir vartotojų poreikius, siekiant gerinti bei stiprinti mūsų vartotojų ir klientų patirtis, 2020 m. buvo atnaujinti ROKIŠKIO MĖSINĖS logotipas, prekių pakuotės, gaminių asortimentas. Atnaujintas logotipas pasižymi nauja prabangesne spalva, linijų ritmu, tiesia forma bei šiuolaikišku šriftu.

ROKIŠKIO MĖSINĖS krautuvės

2021 m. renovuotos ROKIŠKIO MĖSINĖS firminės krautuvės. Atnaujintas ne vien interjeras: savo pirkėjų patogumui ROKIŠKIO MĖSINĖ pasiūlė ne tik mėsos gaminius, bet ir pieno produktus, duonos, kiaušinių, bakalėjų, gėrimų – visko, ko reikia ir namų stalui, ir vasaros iškylai. O 2021 m. liepos 1 d. atidaryta jubiliejinė – dešimtoji – firminė krautuvė gilias tradicijas turinčiame Onuškio miestelyje.

Siųsti paklausimą

EAN KODAS
EAN CODE
КОД EAN
1234567890123
VAKUUMINĖ
VACUUM
ВАКУУМНАЯ
GALIOJIMO LAIKAS
SHELF LIFE
GALIOJIMAS RUS
25
DIENOS(-Ų)
DAYS
ДНЕЙ
I RŪŠIS / I CLASS / I COPT