Karjera

Istorija

ISTORIJA

ROKIŠKIO MĖSINĖ puoselėja lietuviško paveldo tradicijas. Tai vienintelė mėsos perdirbimo įmonė Rokiškio rajone, Lietuvos šiaurės rytuose, savo ištakas siejanti su pirmąja šiame rajone skerdykla, kuri buvo įkurta 1923 m. šalia Rokiškio dvaro. Šiandien iš šio dvaro į įmonę galima patekti nuostabia Ąžuolų alėja, kuri nuo senų laikų buvo laikoma „Pirklių keliu“.


UAB „DAIVIDA“ yra mėsos gamybos ir perdirbimo įmonė, savo veiklą pradėjusi 1996 m. 2012 m. įmonė atnaujino savo verslo strategiją, sukūrė naują prekės ženklą ROKIŠKIO MĖSINĖ ir pradėjo intensyviai dirbti su didžiaisiais prekybos tinklais.

ŠIANDIEN

Įmonės misija:

  • Technologiškai modernėjant, išlaikyti Lietuvos paveldo tradicijas
  • Gerinti gyvenimo kokybę – gaminti kuo natūralesnius, savo maistine verte naudingesnius bei skanius gaminius

Asortimentas: 

Įmonė gali pasiūlyti platų, aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančių, produktų asortimentą. Produkcijos asortimentas periodiškai yra papildomas naujais gaminiais atsižvelgiant į rinkos poreikius. ROKIŠKIO MĖSINĖ nuo pat įsikūrimo gamina tradicinius, Aukštaitijos kraštui būdingus mėsos gaminius – Lietuvos tautiniu paveldu pripažintą šaltai rūkytą Rokiškio skilandį, Rokiškio šaltai rūkytus bei sūdytus lašinius. Produktai gaminami pagal senuosius gamybos receptus, rūkymui iki šiol naudojama kaimiška rūkykla. Todėl mėsos produktai turi atpažįstamą išskirtinį skonį bei aromatą. Pagrindinės ROKIŠKIO MĖSINĖS vertybės – tai gilios gamybos tradicijos, profesionalus ir kruopštus rankų darbas, gaminių kokybė, natūralumas bei šviežumas.

Pardavimai: Namų rinka ir Eksportas

Bendrai pardavimų apimtys nuo 2018 iki 2020 augo 34% ir sudarė 11,73 mln EUR. Aukščiausi kokybės standartai bei maksimalus dėmesys klientams ir koncentravimasis į vartotojų poreikius padėjo įmonei įsitvirtinti net tik Lietuvos rinkoje, bet ir už jos ribų. UAB DAIVIDA savo produktus eksportuoja į Airiją, Čekiją, Didžiają Britaniją, Ispaniją Daniją, Rumuniją, Švediją, Vokietiją, Lenkiją, Latviją, Estiją. Įmonės eksportas sudaro apie 15% nuo visos pagamintos produkcijos. Kasmet didėjančios eksportuojamos produkcijos apimtys rodo, kad “Rokiškio Mėsinė” ženklu pažymėta produkcija įvertinta ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių vartotojų.

 

PREKĖS ŽENKLAS

2012 metais buvo sukurtas ROKIŠKIO MĖSINĖ prekės ženklas, kurio vienas pagrindiniu grafikos elementu yra žymus Rokiškio dvaras, nes pirmoji skerdykla buvo įkurta 1923 m. būtent artimoje kaimynystėje su Rokiškio dvaru. Šiandien iš šio dvaro į įmonę galima patekti nuostabia Ąžuolų alėja, kuri nuo senų laikų buvo laikoma „Pirklių keliu“. ROKIŠKIO MĖSINĖ mėsos produktai turi atpažįstamą išskirtinį skonį bei aromatą. Pagrindinės ROKIŠKIO MĖSINĖS vertybės – tai gilios gamybos tradicijos, profesionalus ir kruopštus rankų darbas, gaminių kokybė, natūralumas bei šviežumas.

Atsižvelgiant į rinkos pokyčius ir vartotojų poreikius, siekiant gerinti bei stiprinti mūsų vartotojų ir klientų patirtis, 2020 metais ROKIŠKIO MĖSINĖ logotipas, prekių pakuotės, gaminių asortimentas buvo atnaujinti. Naujas logotipas pasižymi nauja prabangesne spalva, linijų ritmu, tiesia forma bei šiuolaikišku šriftu.

ROKIŠKIO MĖSINĖS KRAUTUVĖS:

2021 metais renovuota ROKIŠKIO MĖSINĖ firminės krautuvė: atsinaujino ne tik interjeras, bet ir savo pirkėjų patogumui ROKIŠKIO MĖSINĖ pasiūlė ne tik mėsos gaminius, bet ir pieno produktus, duonos, kiaušinių, bakalėjų, gėrimų: visko, ko reikia ir namų stalui, ir vasaros iškylai. O liepos pirmąją atsidarė jubiliejinę – dešimtąją – firminę krautuvę gilias tradicijas turinčiame Onuškio miestelyje.

Siųsti paklausimą

EAN KODAS
EAN CODE
КОД EAN
1234567890123
VAKUUMINĖ
VACUUM
ВАКУУМНАЯ
GALIOJIMO LAIKAS
SHELF LIFE
GALIOJIMAS RUS
25
DIENOS(-Ų)
DAYS
ДНЕЙ
I RŪŠIS / I CLASS / I COPT